Плавці Комі Павло Каюмов і Валентин Ковальов стали переможцями Європейських літніх Ігор Спеціальної Олімпіади «БНК

З 9 по 21 вересня в Антверпені (Бельгія) проходять Європейські літні Ігри Спеціальної Олімпіади. Як повідомила виконавчий директор Комі регіонального відділення Спеціальної Олімпіади Галина Дітц, плавці з Республіки Комі Павло Каюмов і Валентин Ковальов завоювали золоті медалі в своїх категоріях на дистанції 50 метрів.

фото sportrk.ru

- Ми всі надзвичайно щасливі за хлопців. Звичайно, дуже хотілося, щоб хлопці потрапили в призери, але дві перемоги - це справжній успіх, - поділилася Галина Дітц.

*** Спеціальна Олімпіада - громадський рух, утворене в США в 1968 році. Його активісти вважають своєю місією організацію цілорічних спортивних тренувань та змагань з різних видів спорту для дітей та дорослих з обмеженими розумовими можливостями. За 40 років свого існування рух охопив 180 країн, кілька тисяч спортсменів, тренерів, волонтерів та представників громадськості. Всесвітні та Європейські Ігри проходять кожні чотири роки.