МАОУ ДОД "Палац спорту для дітей та юнацтва"

13 січня о Вязниковском СОК «Чемпіон» пройшли міжрегіональні різдвяні змагання з рукопашного бою 13 січня о Вязниковском СОК «Чемпіон» пройшли міжрегіональні різдвяні змагання з рукопашного бою. У них взяли участь спортсмени не тільки з нашого міста, а й з Володимира, Коврова, Гуся-Кришталевого, Юр'єв Польського, Мурома, Вяткіна і Викса Нижегородської області.

В цілому, свої бійцівські навички демонстрували майже 100 спортсменів. Команда господарів налічувала 19 бійців.

За підсумками турніру 14 юних Вязниковского спортсменів посіли призові місця. «Бронзу» в своїх вікових категоріях вибороли: Артур Соловйов, Матвій Протасов, Владислав Сєдов, Матвій Велетнів, Дмитро Оттов, Єгор Шишаков.

На другу сходинку п'єдесталу піднялися: Владислав Степанов, Данило Железняков, Платон Овсянников, Семен Кобяков. Нарешті, медалі вищої проби отримали: Віктор Стулягін, Данило Рогожин, Павло Билов, Єгор Сивяков, Варя Пушко.

- У ваговій категорії до 24 кг серед спортсменів 8-9 років учень ЗОШ №4 Віктор Стулягін все бої виграв достроково задушливими і больовими прийомами, - розповідають наставники наших рукопашников А.В. Аганічев і Ю.А. Балезін. - Позначився трирічний досвід тренувань.

Нагороди переможцям вручав віце-президент федерації рукопашного бою Володимирській області, полковник юстиції Олексій Овчинников.